loader image

WHERE NEXT?

My pytamy, wizjonerzy odpowiadają.
×

Jak pandemia zmieniła realia branży muzycznej?

Odcinek 4

Igor Walaszek – IGO
Marcin Szymanowski

Czy opłaca się jeszcze wydawać płyty? Jak będą wyglądać koncerty przyszłości? Czy pandemia zmieniła obraz rynku muzycznego? To pytania, które wybrzmiały w czwartym odcinku serii WHERE NEXT?. Tym razem Kamila i Michał ugościli Igora Walaszka – IGO, połowę duetu Bass Astral x IGO oraz Marcina Szymanowskiego, założyciela agencji eventowej Follow the Step. Wspólnie porozmawiali o przyszłości branży muzycznej oraz planach na najbliższy czas. Zapraszamy na ostatni odcinek serii!

ROZMOWY PROWADZĄ: KAMILA
KALIŃCZAK
MICHAŁ
REJENT
POZNAJ NASZYCH GOŚCI

Igor Walaszek – IGO

Wokalista zespołów Bass Astral x Igo i Clock Machine.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce! Razem z Bassem Astralem wniósł powiew świeżości do muzyki elektronicznej. Dużą popularność przyniósł mu udział w projekcie Męskie Granie. Niesamowita wszechstronność i otwarta głowa pozwalają Igo realizować się w wielu gatunkach muzycznych. Ma na koncie występy na największych festiwalach muzycznych w kraju oraz liczne współprace. Obecnie pracuje nad pierwszym solowym albumem.

Marcin Szymanowski

Założyciel agencji Follow the Step, która przebojem zawojowała rynek muzyczno-eventowy w Polsce.

Dobra znajomość branży oraz wyjątkowa intuicja przy doborze artystów i tworzeniu koncepcji kreatywnych pozwoliły mu zorganizować festiwale, o których mówi cała Polska, takie jak Fest Festival czy Wisłoujście. Marcin jest także właścicielem klubów Praga Centrum i Smolna, które tłumnie odwiedzają młodzi ludzie. Nie spoczywa na laurach i już teraz obmyśla nowe koncepcje na imprezy i miejsca koncertowe.